Podle zpráv, Obránce Juventusu Bonucci připustil, že mohl letos v létě přenést do Manchesteru. Ale stále se rozhodl vrátit se do svého domova Juventus. Narodil se v Levné Fotbalové Dresy Juventu sedm let. Ale v loňském létě se přestěhoval do Milána. Nicméně po skončení sezóny, Vrátil se znovu do Turína.

” Manchester City bylo věcí roku 2016, kdy jsem obdržel citát, Také mluvil s klubem, Ale rozhodli jsme se, že zůstaneme v týmu a i nadále vyhrát mistrovství je pro mě nejlepší. Letos mi bylo řečeno, že když jsem měl možnost vrátit se do Juventusu, Okamžitě jsem přestal poslouchat citáty jiných týmů. Rozhodl jsem se vrátit se do Juventusu. ”

” Nedostatek úspěchu může být proto, že jsem se už v mém srdci rozhodl vrátit se k Juventusu. Konečné rozhodnutí zpět k Dresy Juventus bylo provedeno v červnu. Ale předtím jsem měl opravdu myšlenku jít domů. Takže když jsem s mým agentem řekl, že existuje skutečná šance na návrat do Juventusu, Přestanu poslouchat komentáře kdokoli a nabídku každého týmu. V té době jsem se rozhodla jít domů. “

Özil předává narozeniny fotbalového svazu

Německá hvězda Levné Fotbalové Dresy Özil opustila národní tým od té doby Byl v napjatém stavu s Německou fotbalovou asociací. Nedávná interakce mezi oběma stranami, Ale nechte vnější svět vidět naději na smíření.

Včera Ozil strávil své 30. narozeniny. Německá fotbalová asociace na sociálních médiích, Všichni dali Özilovi narozeninové pozdravy. A s textem: “Šťastné narozeniny, šampión!” A oba mají Özil sám. Následně, Özil vzal screenshot požehnání německé fotbalové asociace na svých osobních sociálních médiích. A napsal: “Děkuji, německý tým! Přeji vám zítra štěstí. ”

Ruský tým v tomto letošském mistrovství světa, německý tým, hrál špatně, byl tým mimo hru, V této době mnoho lidí ukázalo prstem na Arsenal Özil. Od té doby vydal Dresy Arsenal Özil dlouhý článek o sociálních médiích. Oznámil stažení národního týmu, A uvedl, že německá fotbalová asociace má rasovou diskriminaci. Vztah mezi německým fotbalovým sdružením a Arsenálem Ozilem od té doby upadl do bodu mrazu. Tato interakce byla také viděna vnějším světem jako signál, že vztah může být zmírněn.

Higuain je zárukou cíle

V rozhovoru prohlásil Philip Inzaghi o svém starém klubu AC Milán. Říkal to Jsem velmi rád, že vidím, že se Levné Fotbalové Dresy Higuain připojuje. Argentiny mohou Kutrowovi pomoci vyrůst.

Někteří komentátoři se domnívají, že současný národní tým italského národního týmu umírá, Nelze srovnávat s Inzaghi a Vieri Řekl Pipo: “Já a Vieri? Málokdy hrajeme společně v národním týmu. V té době byla Montella také velmi dobrá. Nemyslím si, že stávající útočník je dobrý, Například Insine, jeho výkon v Neapoli je úžasný. A Bellotti, je silný střelec. ”

Inzaghi řekl: ” Higuain je zárukou cílů. Může dosáhnout více než 25 gólů za sezónu. Pěkně ho vidím, připojit se k Dresy AC Milan, Doufám, že může pokračovat ve svém postavení. AC Milan Cotroone? To je velmi nadaný. Higuainův příchod do AC Milán, Jen aby mu pomohl růst. ”

Messi je nejlepší hráč na světě

Dnes večer přijde Messi Levné Fotbalové Dresy starou kamarádku od Ligy mistrů. To je aktuální trenér Eindhoven, Van Bommel. V týmu Dream Rijkaard, Messi kdysi bojoval vedle Van Bommel. Na tiskové konferenci před zápasem, Messiho starého přítele, nezapomeňte Messiho pochválit.

Van Bommel řekl: “Barça není jen tým Messi samotného. Ale pro mě, Messi je nejlepší hráč na světě. Bez ohledu na konečné ocenění Zlatého glóbu mu to nedávejte. ”

Pro svůj starý klub Barcelona, Van Bommel řekl: ” Pokud mohu předem vědět, že tým utrpí porážku, I když je to jen nejmenší skóre, Zůstanu doma také. Všichni víme, že Dresy Barcelona není v nejlepším. Takže budeme tvrdě pracovat, Fotbalový klub překvapí lidi. ”

Je opravdu těžké vzít Premier League

Starý kapitán Kompany, který hrál 250 dní v Levné Fotbalové Dresy Manchester City, byl rozhovor. Říkal to Při pokusu o replikaci vynikajícího výkonu minulé sezóny, Tým také doufá, že půjde dál v Lize mistrů v nové sezóně.

” Bylo škoda, že Liga mistrů minulou sezónu ztratila Liverpool. Doufáme, že v nové sezóně dosáhne lepší výsledky v Ligy mistrů. Jsme připraveni splnit tuto výzvu. ”

Poslední sezóna, Manchester City prohrál s Liverpoolem v celkovém skóre 1-5 ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Lituj, Nicméně Manchester City jezdí v lize, Dresy Manchester City získal rekord s rekordními 100 body. Nová sezóna remízy Ligy mistrů se bude konat 30. srpna.

Klopp posuzuje špatnou hru Liverpoolu

Liverpool porazil Crystal Palace 2-0, aby v nové sezóně získal vítězný obrat ve dvou hrách. Ale proces hry není tak snadný jako výsledky. Levné Fotbalové Dresy Liverpool ve skutečnosti hrál velmi tvrdě. Po zápase Klopp také přiznal, že tým hrál špatně. Výsledky jsou však stále uspokojivé.

Klopp řekl: ” Na světě je velmi málo týmů. Může vypustit startovní sestavu hráčů, jako jsou Townsend, Zaha, Bentke, Milivojevic atd. Crystal Palace má mnoho skvělých hráčů. Přinesli nám dlouhé průlomové problémy. Naši hráči si vzájemně pomáhají vyhnout se velkým problémům. Ale naše dnešní představení je opravdu špatné. ”

Klopp také zdůraznil Liverpool Nabi-Keta, Řekl: ” Keta je velmi plachá a není příliš odchodná. Ale tohle nemůžete vidět na dvoře. Musí se také přizpůsobit, vždy následuje Marne na tréninku. Všichni v Dresy Liverpool mají rádi Keita. Ale nevím, jestli nás má rád, Protože málokdy mluví. Ale ve fotbale má velký potenciál. Defenzivní stabilitu, Liverpoolskou taktiku se může i nadále zlepšovat. “

Vítězství je Real Madrid DNA

Letošní evropský Super Cup zahájí v Estonsku. Real Madrid bude čelit stejnému soupeři města Levné Fotbalové Dresy Atletico Madrid. Před hru, Real Madrid trenér Lope Teji přijal rozhovor s oficiální webovou stránkou UEFA.

Pro tento zápas Super Bowl s Atletico Madrid, Lopetji řekl: “Náš oponent je velmi silný, Ale také dobře víme, protože jsme sousedy. V této hře nebudeme více zdůrazňovat. Protože soupeř je Atletico Madrid, A hra určuje název šampionátu, To nás inspirovalo, abychom udělali vše, co je v našich silách, abychom získali šampionát. Real Madrid má povinnost a povinnost vyhrát všechna mistrovství. ”

Na otázku, Po realizaci tří po sobě jdoucích mistrovství Ligy mistrů Real Madrid, Jak vést tým k přesunu, Lope Teji odpověděl: “Real Madrid zlepší integritu týmu, A snažte se zachovat tuto ambici vítězství, Dresy Real Madrid je DNA takhle, To platí pro hráče i pro trenéry. ”

Ronaldo reaguje na Evru

Bývalý hráč Manchester United Evra to již dříve řekl Levné Fotbalové Dresy Ronaldo ho pozval do svého domova. Ale Ronaldo připravoval pouze saláty, vařené kuře a vodu. Byl pozván také na večerní výcvik. Ronaldo na to také odpověděl.

Ronaldo řekl v rozhovoru: “To byl vtip, byl trochu přehnaný. Byla jsem s Evrou několik let, Je velmi milý a velmi zajímavý. To, co řekl, není všechno pravda. Protože jsem pro něj připravil také nějakou rýži. Ale vždycky si stěžuje, Tak to vzal, aby se zasmál. ”

Na otázku, jak být sebe-disciplinovaní, Při zachování vašeho fyzického stavu, Dresy Juventus Ronaldo odpověděl: “Celkově, K zachování dobrých životních návyků, Dělat něco smysluplného, Vážně trénink, vážná soutěž v Juventusu, Také zajistěte dobrý spánek, To jsou základní faktory, které ovlivňují konečný konkurenční stav. “

Francouzský tým zpíval píseň Kanter

Kanter s nízkým klíčem je klíčem k úspěchu Francie. Levné Fotbalové Dresy Francouzští hráči to samozřejmě zná. Po porážce Chorvatska, Francouzští hráči zpívají píseň Kanter, Messi se stal ten, kdo položil zbraň.

Ať už v autobusu nebo na hřišti, Stále v oslavě šampionátu. Francouzský tým zpívá píseň Kanter. Chválí Kanterův úžasný výkon. Texty jsou zhruba následující: “Kant, ten malý kluk, Ten hezký chlap, Jediný, kdo zablokoval Messi, Ale všichni víme, že je to zelený lhář. Kanter! ”

V souvislosti s vysokým hodnocením spoluhráčů, Dresy Francie Kanter je velmi skromný, On odpověděl: “Ne, ne, to je zásluha francouzského týmu.” Top 16 mistrovství světa, Francie čelí argentinskému týmu, Nakonec Francie pokročila na 4-3, Messi není granulována.

Světový pohár 4 data o bitvě odhalí odpověď

Světový pohár dosáhl etapy nejlepších čtyř hegemonií, Levné Fotbalové Dresy Anglie byla také umístěna více očekávání. Během této doby hlavní kluby také aktivně zkoumají talenty. hráč, který vyniká na mistrovství světa, Po skončení mistrovství světa je také možné přenést na obry. Spurs vstřelil 11 gólů, Stal se nejvíce agresivním týmem ve Světovém poháru. Pochettino je také velmi pyšný.

Nejvíce doufají, že mezinárodní Manchester City je Anglie číslo 10 Sterling. Nicméně výkon malého rychlého ducha na mistrovství světa je skutečně velmi obecný. Na konci 5. hry je poslán pouze jeden pomocník. Máte mnoho šancí, ale nikdy ne. Tento bod se stal také středem pochybností lidí. Pokud nebude v budoucnu fungovat, Může být vystaveno více stresu.

Lidé vždycky říkali Sterlingovi král s plivaným dortem. Ale ve hře Manchester City v loňské sezóně, Má několik úžasných představení o Spasiteli, Proto vynikající příležitost a míč s jednou rukou nemohou být fanoušky rozbité a přijaty. Ale v zápase se Švédskem v Dresy Anglie ve čtvrtfinále mistrovství světa v Rusku, Vzácná ofenzivní příležitost, Sterling postrádal šanci na dvojruční branku. To je skutečně příliš neúčinné. Protože další Anglie bude hrát proti Chorvatsku, je to silnější. Takže lidé se obávají, že Sterling bude i nadále zkazit šance na propagaci Anglie.